מופע מתופפים

מופע המתופפים הוא מופע מיוחד המתקיים בכל מקום שתבחרו ! המופע מורכב מצוות עשיר ומובל על ידי זוג מנחים. במופע, מספר אלמנטים שמרכיבים מופע מנצח !

שלושה מתופפים מלווים בהגברה מקצועית יפתחו את המופע עם מקצבים וסולואים מרשימים לצלילי שירים מקפיצים . במהלך המופע , נשלב את הקהל במתרחש – בין אם מדובר במשחקי קצב יחד עם הקהל או אם זה סטנד-אפ מותאם לציבור -חוויה אדירה ויוצאת דופן .

נצא לסיור בעולם השפות בהומור מבדח ואחרי שנצחק ונכיר קצת את הקהל -ניכנס יחד לעולם המתופפים. נקרא למתנדבים מהקהל להוביל את חבריהם עם קצב התופים ומחיאות הכפיים.

משם נצא לטיול למדינה רחוקה וצבעונית – ברזיל .לקצב הבטוקדה בליווי המתופפים נקבל טעימה מעולם הקפוארה . נפתח בסולואים מרשימים של לוחמי קפוארה מיומנים .סלטות, בעיטות והמון אקרובטיקה מטריפה שתעלה לכולנו את הקצב והאדרנלין  לשמיים !

נצפה בקרב קפוארה מרשים –שני לוחמים יכנסו לקצב "ריקוד " הלחימה ויערכו קרבות קפוארה .

הקפוארה , הגיעה מברזיל הרחוקה ולא סתם היא נראית כמו ריקוד- שכן העבדים בברזיל היו מנועים מללמוד אומנויות לחימה על מנת להגן על עצמם – ולכן, הם המציאו את "ריקוד הקפוארה " : ריקוד שיכול להיות מאוד קטלני אם משתמשים בו לשם הגנה עצמית . אך כאמור- אצלנו יהיו רק קרבות ראווה, ללא מגע ושואו גדול !

משם, נמשיך למשחקים בשיתוף הקהל – נקרא למתנדבים , נלמד את התנועות הפשוטות ועם הרבה הומור נערוך קרבות מדומים , תרגילים ונצחק המון !

חזרה אל המתופפים – נצא לקטע מטריף ומחשמל שעבדנו עליו לא  מעט, והפעם בסגנון ערבי בליווי דרבוקה, ג'מבה אפריקאי וסט תופים ! סולואים מעיפים וקצב מטורף !

ומכאן אנחנו מתקרבים לשואו הגדול של הערב!

נמשיך במופע אש -לד : אומני האש שלנו – מהשורה הראשונה בארץ . אומנים מוכשרים, אלופים ומהפנטים ! עם ניסיון של כמה שנים בתחום,  בחרנו את האומנים הטובים ביותר בארץ ! מופע האש מהפנט ומיוחד עם שלל אלמנטים חדשים שהגיעו לאחרונה היישר מרוסיה וצ'כיה בירות הג'אלינג העולמי ! אלמנטים סופר מגניבים שיגרמו לכל הקהל  לפתוח פיות בתדהמה ולא להפסיק ליהנות ולו לרגע דל !

ויז'ואל פיקסל-פוי לד – קצת קשה להסביר במילים מה זה הדבר הנפלא הזה שעלותו סכום העולה על 5 ספרות.. אלמנט שמשגע את התעשייה כיום !

מוצר ג'אגלינג  , המפיץ אור לד ובעזרת אלגוריתמים, יוצר צורות מרהיבות שקשה לדמיין – מזל שיש תמונות!! מוצר שאסור לפספס !

מופע  האש -לד מלווה במוזיקת טראנס מקפיצה שמוסיפה ממד ווקלי לעניין וגורמת לכל העסק להיות טירוף של ממש ! לאורך כל המופע הכללי, נערוך כמה פריצות של אומן הג'אלינג שלנו , שילהטט עם עם מגוון אלמנטים באוויר ויגרום לכולנו לחייך.

לסיכום – מדובר במופע מיוחד שמתאים לכל  הגילאים ! מדבר אל המבוגרים, בעל הומור גבוה ומנגד נוגע בכל הילדים ברמה הכי גבוהה שיש ! מומלץ מאוד לבתי מלון , לבתי ספר ולימי הפנניג גדולים בערים .