סדנאות מתופפים

סדנאות לחברות

מתכנים יום גיבוש לחברתכם ? מארגנים יום טיול למנהלים בחברה ? אצלנו ב"ג'מבה ישראל הפקות" יש פתרון נפלא עבורכם ! סדנת מתופפים באינטראקציה מלאה של כל חברי הקבוצה. סדנה מלאת הומור ,מגבשת , שוברת קרח ובעיקר סדנה שתגרום לחיוך ענק ! הסדנה מועברת בעברית או אנגלית ברמה גבוהה ! יחד , על כיסאות במשרד או לחלופין בשטח , על גבי מזרנים , מחצלות ואווירת מאהל בדואי . נצא למסע מרתק , שיגרום לכולנו לשכוח את הצרות וליהנות יחד מסדנת מתופפים משגעת !

סדנאות למשפחות

אצלנו ב- "ג'מבה ישראל הפקות " עורכים סדנאות מתופפים המותאמות למשפחות . בר מצווה או יום הןלדת לסבא? הזדמנות טובה לחגיגה משותפת ומגבשת . בסדנא , נשב יחד , סביב מחצלת ובעזרת הדרבוקות נצא למסע מוזיקלי מהנה ! נצחק הרבה ונחגוג בחפלה גדולה ומגוונת . המתופף, מוביל הסדנה , נושא " ג'מבה " - תוף אפריקאי שמקורו בגאנה ,מערב אפריקה. תוף אתני ,עשוי מעץ ומעוטר בעור של עז אפריקאית. תוף שבעזרתו , הסדנא מקבלת גוון אפריקאי מדהים. לג'מבה עוצמה חזקה שמתעלה על כל הדרבוקות יחדיו וכך ובליווי הג'מבה מגיעים למקומות מעניינים במסע.

סדנאות לקייטנות

אז מה משותף לסוכות ,חנוכה פסח והחופש הגדול? קייטנות! אצלנו ב - "ג'מבה ישראל הפקות " יש פתרון נהדר , לכם ולכן רכזי ורכזות הקייטנות בבתי הספר והישובים . ימי הקייטנות ידועים כימים לא פשוטים - 21 ימי קייטנה שצריך למלא באטרקציות מיוחדות . לתת מענה לילדים מלאי אנרגיה ושמחה, מענה שישאיר אותם מרותקים , יתן להם חוויה מיוחדת ויגרום להם ליהנות כמו שצריך - בדיוק כאן אנו - "ג'מבה ישראל הפקות " נכנסים - אנו מציעים סדנת מתופפים אנרגטית סופר מהנה והכי חשוב חוויה שהילדים לא ישכחו! צוות של חברתנו יגיע ליום קייטנה שלם - ולאורך כל היום יעביר סדנאות לכלל ילדי בית הספר.

סדנאות לגני ילדים

אצלנו ב- "ג'מבה ישראל הפקות " קיימת סדנת ילדים מדהימה , עשירה ומהנה לילדי הגנים . עם ניסיון של מאות סדנאות בתחום - אין ספק שסדנאות מתופפים לילדים זה אחד מהתחומים האהובים עלינו ! במהלך הסדנא נערוך היכרות , עם המתופף ועם הכלים עליהם ננגן . נתופף ,נערוך משחקי קצב ונשיר יחד שירים . לקראת סיום , נתקע בשופר לסמל ולהזכיר את פתיחת שערי שמיים בידי השופרות . (השימוש בשופר לא חובה ומותאם לאופי הציבור )

סדנאות לבתי אבות

הם הגיעו לגבורות , עזבו את הבית ונמצאים בבית אבות. הסבים והסבתות , ההורים שלנו - ואנחנו כאן ,בכדי להנעים להם את הזמן. צוות של " ג'מבה ישראל הפקות " יגיע לבית האבות ויערוך סדנה מהנה לדיירי המקום ! כמו שכולנו יודעים -האהבה למוזיקה לא נגמרת אף פעם ! מהניסיון שלנו - גם בגיל השלישי , יש מקום מיוחד בלב לעניין . מדובר בחוויה בלתי נשכחת , מלאת הומור וחיוך עבור האנשים היקרים לנו מכל . לנו זה ברור ללא ספק - מסיבה לבית אבות- רק עם "ג'מבה ישראל הפקות " ניתן גם לערוך ערבי שירה בציבור ועוד.

סדנאות לכנסים

מארגנת כנס חברה למנהלים מחו"ל ? 30 איש, לאומים שונים . איך מחברים בין כולם? איך שוברים את הקרח? רגע לפני שתתחילו, נגיע עד אליכם לסדנת מתופפים מקפיצה שתכניס את כולם לאנרגיות טובות ותגרום לכנס הזה להתחיל ברגל ימין.

סדנאות לחינוך מיוחד

"ג'מבה ישראל הפקות " עורכת סדנאות מתופפים וחגיגות גם לחינוך המיוחד ! בחינוך המיוחד יש סקאלה גדולה מאוד וחייבת להיות התאמה מלאה לקבוצה הספציפית מולה אנו עומדים. לנו , יש ניסיון רב מאוד בתחום ! עם שלל מקומות בהם הופענו בתשלום וכן בהתנדבות. (חברתנו משתדלת להתנדב אחת לחודש במקום ראוי ) למקומות אלו , יש מחירים מיוחדים עבור האוכלוסייה המדהימה הזו ! הופענו בכל מגוון רמות התפקוד - החל מתפקוד מלא וכלה בבית עמותת "עלה " - מול תת קבוצה שלא יכלה לצאת לטיול השנתי שלהם - כלומר סיעוד מלא. ולכן , אנו יכולים לומר בביטחון - ב-ג'מבה ישראל הפקות " תקבלו את המוצר הטוב ביותר עבור החינוך מיוחד.

סדנת מתופפים, מעגל קצב, מעגל מתופפים סדנת קצב, הרבה שמות, כולם מכוונים לאותה המטרה – חיבור בין אנשים ע"י תיפוף. סדנת מתופפים היא בעצם מפגש של קבוצה, כל אחד מחברי הקבוצה מקבל כלי – ובמקרה שלנו דרבוקה , ג'מבה או דלי וזוג מקלות . מהות המפגש כאמור , ליצור חיבור ולגרום לחיבור הזה להיות חיובי ומלא בשמחה וחיוך! סדנת מתופפים , מתאימה לכל גיל ובעזרתה ניתן לשדרג את האווירה וליצור אירוע שונה , מיוחד ומגוון . בדרך כלל , נפתח סדנת מתופפים בשיר קצבי ותיפוף חופשי על מנת לשחרר את האנרגיות ואת הידיים .

לאחר מכן , נערוך היכרות קלה עם המשתתפים ומנחה הסדנה וזאת על מנת ליצור חיבור אישי ואינטימי בין מעביר סדנת המתופפים לקהל -מנהלים -קבוצות היי-טק או משפחה שחוגגת בר מצווה. משם נמשיך להיכרות קלה עם הכלים עליהם אנו מתופפים ומכאן הדרך סלולה לצאת למסע!

קצב ,קצב קצב !

הייחודיות של סדנת המתופפים היא , שבתוך זמן קצר נלמד איך להפוך רעש לקצב וחבורה של אנשים שישבו יחד לדפוק על דרבוקה או תוף אחר – לקבוצה מגובשת שיודעת לתופף בקצב הנכון ובצורה הנכונה . וכל זאת בזמן קצר ! משם , נמשיך למחוז המשחקים – משחקי קצב מלאי הומור ! משחקים שיגרמו לחברי הקבוצה לצחוק ולהתחבר אחד לשני. משחקים שיגרמו לחברי הקבוצה להרגיש שייכים . כי מה כולנו רוצים , אם לא להרגיש שייכים ? אחרי שחיממנו את הידיים והלבבות נקום למחול ריקודים בכל מיני גוונים וסגנונות! כל סדנה שונה מחברתה שכן לכל קבוצה יש אופי שונה וכיוון אחר. לכן , חשוב מאוד בסדנאות כאלו הניסיון ! לנו , ב- "ג'מבה ישראל הפקות "ניסיון רב של מאות סדנאות והפקות אירועים . הניסיון מתבטא בפועל , בהבנת הקבוצה והתאמת הסדנה לקבוצה – הן מבחינת התוכן ומוזיקלי והן מבחינת צורת ההעברה של הסדנה.

מדוע חשוב ניסיון רב בהעברת סדנאות מתופפים? יש עניין גדול בניסיון העבר שנותן שקט נפשי למפיק האירוע ! בתור חברה שמפיקה אירועים בעצמה -אנחנו יודעים ומבינים את הערך הרב והחשיבות הגדולה לעניין . לכל קבוצה , יש מרכיבים מסוימים . חלק מהקבוצות מגובשות ואחרות פחות. חלק קרובות לדת ואחרות מרחק אור – יהודים ,ערבים , אשכנזים ספרדים דתיים וחילוניים, כל כך הרבה גיוון וכל כל הרבה מקומות " לפול " בהם . בדיוק כאן נכנס הניסיון בהעברת סדנאות מתופפים – החדות לקלוט במהירות ובדקות הראשונות של כל מעגל מתופפים – את הלך הרוח בקבוצה , את הייחודיות שלה , את האופציות הקיימות עבורה ובכללי- לאן תלך הסדנה הקרובה – הכל טמון ביכולת שלנו ב- " ג'מבה ישראל הפקות " לשים לב לפרטים הקטנים.

לסיכום-לאחר שנים רבות של ניסיון בעולם סדנאות המתופפים – אנחנו סמוכים ובטוחים שנוכל להציע לכם את המיטב ואת הסדנה המתאימה לכם בדיוק